Jarmark Wielkanocny 2018

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Gryfowie Śląskim zaprasza serdecznie do odwiedzenia dorocznego Jarmarku Wielkanocnego. Impreza wrosła już w krajobraz kulturalny i tradycję okresu wielkopostnego Gryfowa Śląskiego. Stała się ważnym elementem prezentacji i promocji dziedzictwa kulturowego Dolnego Śląska. Jarmark Wielkanocny to miejsce, gdzie można zakupić wyroby rękodzielnicze związane ze świętami, jak również skosztować tradycyjnych, ekologicznych produktów spożywczych oraz wypieków wielkanocnych.
W roku bieżącym impreza odbędzie się 25 marca (w Niedzielę Palmową) na gryfowskim rynku. Sprzedaż na stoiskach rusza już od godz. 9.00. Ok. godz. 12.00 zostaną zaprezentowane palmy wielkanocne przygotowane przez przedstawicieli sołectw naszej gminy.
Poniżej podajemy szczegółowy program estradowy towarzyszący świątecznemu kiermaszowi: