Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku

Spotkanie informacyjne programu Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku

Szanowni Państwo, Dyrektorzy Placówek Oświatowych,

Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu – operator programu Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku zaprasza przedstawicieli instytucji kultury, szkół i organizacji pozarządowych na spotkanie informacyjne programu Narodowego Centrum Kultury o nazwie Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku, które odbędzie się 20 marca 2018 roku w Gryfowie Śląskim, w hotelu Stacja nad Kwisą, przy ul. Kolejowej 31. Kolejne spotkanie planowane jest w Oławie, w Liceum Ogólnokształcącym nr 1. Podczas spotkania zostaną przedstawione założenia programu, harmonogram oraz zasady naboru i realizacji projektów. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa 3 godziny.
Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu jako operator 3-letniego programu „Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku”, w roku 2018 kontynuuje działania na rzecz wzmocnienia roli i wsparcia edukacji kulturowej poprzez pobudzenie i wykorzystanie edukacyjnego potencjału kultury w regionie. Zgodnie z ideą ogólnopolskiego programu „Bardzo Młoda Kultura” pragniemy włączyć do współpracy jak najszersze grono przedstawicieli sektora edukacji, instytucji kultury, organizacji pozarządowych, lokalnych liderów i animatorów kultury. Osoby te tworząc trzyosobowe zespoły będą mogły ubiegać się o granty w wysokości do 10 tys. zł na realizację inicjatyw z zakresu edukacji kulturowej.
Szczegółowe informacje nt. spotkań i aktualności związane z programem udostępniane są na bieżąco na stronie programu www.bardzomlodakultura.pl. Zespół programu Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku służy informacją pod nr tel. 71 370 02 24, oraz pod adresem e-mail: sekretariat@bardzomlodakultura.pl.
Spotkanie informacyjne
programu Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku
20 marca 2018 roku (wtorek)
godz. 11.00- 14.00
Hotel Stacja nad Kwisą, ul. Kolejowa 31, Gryfów Śląski

This entry was posted in Aktualności, Bardzo Młoda Kultura. Bookmark the permalink.

Comments are closed.