„Koncert rozrywkowo-literacki – na scenie Sieradzki”

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Gryfowie Śląskim, TEATR Konstelacje, Scena pod Regałem zapraszają na wyjątkowe wydarzenie inaugurujące wznowienie działalności teatr Konstelacje!

„Koncert rozrywkowo-literacki – na scenie Sieradzki”

Proponujemy Państwu wieczór pełen uśmiechu, ironii, satyry i przekory, pełen aktorskich kreacji zagranych w rytm literackiej piosenki rozrywkowej. Za rytmem utworów podążać będzie Marek Sieradzki, który bez znieczulenia, w swoim wyjątkowym stylu opowie Państwu wszystkie muzyczne historie. Nad aranżacjami piosenek czuwać będzie niezastąpiony Michał Hadasik, a w sekcji rytmicznej Żenia Betliński – wirtuoz kontrabasu czy jak kto woli – typ co szarpie bas. Będzie i śmieszno i straszno, nie zabraknie chwili lirycznej, wszak luty to miesiąc zakochanych! Zapraszamy! Usiądźcie wygodnie w fotelach i zapomnijcie choć na chwilę o świecie!

Wystąpią:

Marek Sieradzki – wokal

Michał Hadasik – fortepian
Żenia Betliński – kontrabas

Termin wydarzenia: 19 lutego 2023 r. (niedziela) godz. 17.00

Bilet w cenie 40 zł

Rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 75 78 12 900. Odbiór biletów osobiście w siedzibie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Gryfowie Śląskim.

This entry was posted in Aktualności, Wydarzenia. Bookmark the permalink.