„Osiej śpiewa Osiecką” – kultowe piosenki Agnieszki Osieckiej w aktorskim wykonaniu Małgorzaty Osiej

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury powraca z cyklem „Kolacja z Artystą”!
Zapraszamy na wyjątkowe muzyczno-teatralne wydarzenie.
Już 15 stycznia (niedziela) o godz. 17.00 na gryfowskiej scenie zabrzmią kultowe piosenki Agnieszki Osieckiej w aktorskim wykonaniu Małgorzaty Osiej, której towarzyszyć będą znakomici muzycy.
Projekt „Osiej O Osieckiej” przygotował kolektyw artystyczny w składzie:
Tomasz Gadzina-instrumenty klawiszowe,
Mateusz Wójcik-akordeon,
Max Wieczorek-gitara,
Łukasz Schmidt – gitara basowa, kontrabas
wokal-Małgorzata Osiej
To wyjątkowe przedstawienie muzyczne opowiadające o życiu Agnieszki Osieckiej w wykonaniu jeleniogórskich artystów.
Śpiewana historia zaczyna się od lat 50 i czasów Studenckiego Teatru Satyrycznego. Płynie przez aluzyjne literackie teksty lata odwilży, piosenki folklorystyczne i kabaretowe, po manifesty literackie – „Kochankowie z ulicy kamiennej”, przez piosenki dialogujące z językiem propagandy – „Sztuczny miód”, przez piosenki aktorskie – „Na zakręcie”, przez okres czarnej melancholii – „Niech żyje bal” i wiele piosenek o miłości, która była motorem życia Agnieszki Osieckiej.
Rezerwacja miejsc pod numerem tel. 75 78 12 900.
Bilety w cenie 35 zł do nabycia w siedzibie M-GOK.
Zapraszamy!

This entry was posted in Aktualności, Wydarzenia. Bookmark the permalink.