Mamy gotową diagnozę! Zapraszamy do lektury!

Drodzy Państwo! Zakończyliśmy intensywną część badawczo-analityczną w projekcie „Kultura pod strzechami-pokaż swój potencjał!” dofinansowanym ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2021”. Dziękuję każdej osobie, która pomogła nam zrealizować badania w najtrudniejszym, pandemicznym czasie (marzec-maj). Największe podziękowania kieruję do dyrektorów oraz pedagogów ze szkół i przedszkola. Dzięki Wam udało się! Dziękuję zaprzyjaźnionym seniorkom, które pomogły dotrzeć do grupy 60+ bez konieczności kontaktu. W imieniu zespołu badawczego dziękuję każdej osobie która wzięła udział w spotkaniach on-line oraz w badaniach internetowych i telefonicznych.

Zapraszam do lektury! Uwaga! Dla zainteresowanych przekażemy wersje papierowe diagnozy. Proszę o wcześniejszy kontakt pod nr 75 78 12 900.
Kłaniam się nisko! Anna Michalkiewicz wraz z zespołem badawczym.

Link do diagnozy tutaj
Diagnoza „Kultura pod strzechami-pokaż swój potencjał!”

This entry was posted in Aktualności, Dom kultury+, Wydarzenia. Bookmark the permalink.