Mamy rozstrzygnięcie naboru na inicjatywy lokalne!

‼‼ Mamy rozstrzygnięcie naboru ‼‼

W ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu wyłoniliśmy wczoraj 7 inicjatyw (maksymalną dopuszczalną ilość).
Komisja konkursowa złożona z autorów wszystkich inicjatyw oraz osób nie będących liderami projektowymi oceniła 9 złożonych wniosków. Nad całością prac czuwał animator Narodowego Centrum Kultury-Marek Sztark.

💥Do realizacji przyjęto najwyżej ocenione inicjatywy:
➡️ „Sztuki z życia wzięte-gryfowski teatr osobliwości”- Magdalena Włodarczyk;
➡️ „Kultura to TY-daj się poznać!” – Agnieszka Toros;
➡️ „Nigdy nie zaginie ludowe śpiewanie” – Marian Pukacki;
➡️ „Koło gospodyń miejskich” – Teresa Polesiak, Danuta Jańczyk;
➡️ „Gryfowski Teatr pod Fontanną/Gryfowskie Czytanie Wielkich Dzieł Literatury/Władysław Stanisław Reymont-Chłopi-cz. 1 „Jesień”
– Katarzyna Bronowicka, Mieczysław Gnach;
➡️ „Gryfowianina portret współczesny” – Małgorzata Szczepańska
➡️ „Wieczorny obchód miasta” – Towarzystwo Miłośników Gryfowa

Serdecznie gratulujemy wspaniałych, kulturotwórczych pomysłów 👏👏👏 Wiemy, że dla Was kultura się liczy 👍
Czekają nas kolejne, intensywne miesiące pracy i wiele ciekawych, wspólnych wyzwań.
Nie możemy się już doczekać ❣️😄

Anna Michalkiewicz wraz z zespołem 🤗

This entry was posted in Aktualności, Dom kultury+, Wydarzenia. Bookmark the permalink.

Comments are closed.