Poplenerowo

20140826_150558Jak co roku o tej porze, na terenie Gryfowa pojawiły się sztalugi i młodzi artyści: jedni, to już wieloletni, doświadczeni uczestnicy, inni, chcący spróbować swoich sił. Piękno, ukryte w zakamarkach architektury miasta, w nastrojowych wnętrzach kościoła, czy detalach architektonicznych, zostało utrwalone kreską, kolorem, konturem. To nie zapis rzeczywistości, a indywidualna wrażliwość twórcza każdego z autorów prac sprawiają, że na nowo widzimy miejsca znane, jednak nie zauważane na co dzień. Mimo, że co roku poziom prac jest wysoki, w tym roku przeszedł moje najśmielsze oczekiwania – prace są po prostu piękne!

Gorąco zachęcamy do oglądania wystawy poplenerowej w M-GOK, ul. Kolejowa 33a, w godzinach pracy placówki.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce Ks. Krzysztofa Kurzeji – proboszcza i dziekana – za udostępnienie kościoła.

ms