Aktualności z gryfowskiego Sztabu WOŚP

❤ 32.Finał WOŚP zagra już za 2️⃣0️⃣ dni❣️
Poniżej kilka aktualności ze sztabu #936 w Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Gryfowie Śląskim

1️⃣ Jak już wiecie na terenie Gminy Gryfów Śląski kwestować będzie 40 wolontariuszy. Identyfikatory już do nas dotarły, więc jesteśmy spokojni o kwestę 😄 Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i Waszą gotowość do grania razem z nami na rzecz WOŚP 🥰
Puszki oraz identyfikatory będą do odbioru w dniu wyznaczonym przez Szefa Sztabu. O szczegółach poinformuję wolontariuszy indywidualnie.

2️⃣ Przyjmujemy dary na licytacje! Licytacje odbędą się na żywo podczas finału 28 stycznia 2024 r. Nie zwlekajcie!

Zapraszam do biura tymczasowego M-GOK w budynku Ubocze 300, II piętro, 1 lokal po prawej stronie. Jesteśmy zawsze w godz. 07:30-15:30 (często dłużej). W razie pytań i wątpliwości zapraszam do kontaktu 75 78 12 900, 75 74 12 926.

3️⃣ Zamknęliśmy możliwość rejestracji Sztabowych Puszek Stacjonarnych! Nasze skarbonki znajdziecie w następujących lokalizacjach:
👉 Zielarnia Pod Skrzydłem Anioła, ul. Lwowska 13A, Gryfów Śląski,
👉 LIS Lokalna Inicjatywa Społeczna, ul. Parkowa 1, Gryfów Śląski,
👉 Siłownia Power Gym, ul. Lipowa 1, Gryfów Śląski,
👉 Be-lingual Akademia Języka Mirsk, ul. Kpt. Betleja 24, Mirsk,
👉 Be-lingual Akademia Języka Gryfów Śląski, Ubocze 300, III piętro, Gryfów Śląski,
👉 Niepubliczne Przedszkole „Wesołe Gryfiki” ul. Kolejowa 41, Gryfów Śląski,
👉 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Gryfowie Śląskim, biuro tymczasowe, Ubocze 300, Gryfów Śląski.
W w/w miejscach zbiórka będzie prowadzona aż do dnia finału. Jeśli chcesz już dziś zagrać z nami, zapraszamy do wymienionych lokalizacji!
W dniu Finału puszki sztabowe znajdziecie jeszcze w strefie Kawiarenki organizowanej przez druhów OSP oraz w strefie cateringowej Szkoły Podstawowej nr 2.

4️⃣Już teraz możesz wesprzeć zbiórkę wpłacając dowolną kwotę za pośrednictwem eSkarbonki.
Link tutaj:
Zachęcam też do dokonywania wpłat bezpośrednio do e-Skarbonek naszych wolontariuszy.
W związku z powyższym ➡️ Kochani wolontariusze naszego Sztabu, wrzucajcie linki do swoich e-skarbonek w komentarzach do posta❣️ Nie mam podglądu, kto z Was założył skarbonkę. Wasza informacja pomoże mi to uporządkować 😍

TU WSZYSTKO GRA! OK! ❤️
Gramy dla dzieci i dorosłych. Dla wszystkich, którzy potrzebują wsparcia na oddziałach pulmunologicznych.

Z orkiestrowymi pozdrowieniami,
Szef Sztabu
Anna Michalkiewicz
This entry was posted in Aktualności, Sztab WOŚP. Bookmark the permalink.