Zaproszenie do KOŁA TEATRALNEGO

A co powiecie na zajęcia, które zrobiły furorę podczas Wakacji z M-GOK? 🤔🤩Jeżeli czujesz że masz w sobie potencjał i pociąga Cię magia teatru – serdecznie zapraszamy! Zrób z nami teatr! 🎭 Równolegle odbywać się będą ćwiczenia warsztatowe: dykcja, ćwiczenia oddechowe i nauka ruchu scenicznego. Te zajęcia to doskonała okazja do poznania wszelakich form teatralnych.

📍 Planowane są dwie grupy wiekowe: dzieci 10 lat – 13 lat oraz młodzież 14 lat – 19 lat.
📍 Warsztaty prowadzić będzie Katarzyna Rzeczkowska z „Izerskiej Majstrowni” – twórca   „Teatru Pod Zrytym Beretem” w Świeradowie Zdroju
📍 Zapisy pod nr 75 74 12 926, e-mail: mgokgryfow@wp.pl lub osobiście w biurze tymczasowym M-GOK: Ubocze 300, II piętro