Warsztaty malarskie z Iwoną Łubocką

Zapraszamy młodzież od 13 lat do udziału w warsztatach malarskich z Iwoną Łubocką!
Iwona Łubocka – polska artystka i surrealistka.

Od najmłodszych lat związana ze sztuką i kulturą. W latach 2004-2005 aktywna uczestniczka warsztatów artystycznych prowadzonych przez panią Marzenę Staliś w Miejskim Ośrodku Kultury w Gryfowie Śląskim. W 2006 roku wyjechała z Gryfowa Śląskiego do Jeleniej Góry gdzie rozpoczęła naukę w Liceum Plastycznym im St. Wyspiańskiego. Tam uczyła się do 2010. Po tym okresie pracowała w Szpitalu MSWiA w Jelenia Górze, gdzie swoją wiedzę na temat malarstwa przekazywała na zajęciach z arteterapii.

Od 2019 aktywnie szokuje i przedstawia wizje świata i uczuć poprzez własną sztukę. Jej obrazy są przepełnione emocjami związanymi z samotnością i ucieczką przed błędami jakie ludzie popełniają i z jakimi problemami borykają się na co dzień.
W 2020 w galerii ECKI w Gryfowie Śląskim odbyła się jej indywidualna wystawa, na której można było podziwiać jej surrealistyczne prace.
Udzieliła wywiadu do portalu Artist’s Life 24 Więcej niż sztuka!, na którym można przeczytać o jej działalności artystycznej.
Od niedawna interesuje się amatorsko fotografią.

Prace artystki możecie zobaczyć na
Instagram: @iwa.lubocka.art
@iwona.lubocka.photo

Najważniejsze dzieła Iwony Łubockiej:

„ Nieudana ucieczka” (2016)
„ Między nocą, a dniem” (2017)
„ Horses” (2018)

Warsztaty będą odbywać się w dniach 10-13 lipca br. w godz. 11.00-14.00 w plenerze lub w siedzibie M-GOK.
Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży od 13 roku życia.
Udział jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Zapisy pod nr tel. 75 78 12 900

This entry was posted in Aktualności, Wydarzenia. Bookmark the permalink.