Widowisko teatralno-rozrywkowe „Życie to interes”

Zapraszamy na kolejną „Kolację z Artystą”!

Widowisko teatralno – rozrywkowe pt. „ŻYCIE TO INTERES” to solidna porcja mądrej rozrywki dla osób w każdym wieku.
W rolach głównych wystąpią dwaj kupcy z Lubartowa – Piotr Konieczyński i Jacek Grondowy, aktorzy na co dzień występujący w Teatrze im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze.
W ramach kolacji podamy inteligentne humorystyczne menu w którym nie zabraknie takich frykasów jak anegdoty, fraszki, powiedzonka, złote myśli, przekleństwa, a nawet szmoncesy. Nie zabraknie też naszych współczesnych odniesień i swobodnych rozmów z Państwem. A wszystko to prosto ze składnicy klasyki polskiego humoru takich mistrzów jak Marian Hemar, Jerzy Jurandot, Julian Tuwim, Konrad Tom, Andrzej Włast.
Wszystko to zostanie okraszone kilkoma pikantnymi nutkami na żywo, które będą miłe dla ucha.
Mamy pewność, że całość uczty wprawi Państwa w dobre samopoczucie i wspaniały nastrój.

Występują:
Aga Ejsmont
Piotr Konieczyński
Jacek Grondowy

Muzyka:
Marcelina i Robert Wróblewscy
Bilety w cenie 40 zł.
Rezerwacje miejsc pod nr 75 78 12 900 (M-GOK)

This entry was posted in Aktualności, Wydarzenia. Bookmark the permalink.