Infrastruktura Domów Kultury 2022-mamy dofinansowanie!

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Gryfowie Śląskim otrzymał dofinansowanie na zadanie pt. „Zakup sprzętu nagłaśniającego dla Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Gryfowie Śląskim” realizowane w ramach Programu rządowego INFRASTRUKTURA DOMÓW KULTURY, ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.
Wartość dofinansowania ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wynosi 62.000,00zł
Całkowita wartość dofinansowania 77.500,00 zł
W ramach zadania zakupiony zostanie zestaw sprzętu nagłaśniającego na potrzeby Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Gryfowie Śląskim niezbędny do prowadzenia efektywnej edukacji kulturowej i realizacji celów statutowych. Konieczność pozyskania sprzętu spowodowana jest zużyciem ponad 15-letniego i niekompletnego wyposażenia. Zakupione elementy będą stanowić zestaw z możliwością dalszej rozbudowy o dodatkowe komponenty w przyszłości. Docelowo sprzęt będzie stanowił stacjonarne wyposażenie sali widowiskowej. Zostanie skomponowany z opcją mobilności, by mógł służyć również organizacji wydarzeń w otwartej przestrzeni plenerowej.
Dofinansowano ze środków

This entry was posted in MInisterstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Bookmark the permalink.