Mąż mojej żony zakończy sezon artystyczny w M-GOK

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na ostatnią przed wakacjami „Kolację z Artystą”. Tegoroczny sezon zakończymy spektaklem, którym inaugurowaliśmy cykl spotkań artystycznych w 2015 roku. Już 17 czerwca (niedziela) o godz. 17.00 sala widowiskowa Gryfowskiego Domu Kultury ponownie zamieni się w teatralną scenę studyjną za sprawą spektaklu „Mąż mojej żony”.

Mieszkającego od kilku lat we Frankfurcie Ślązaka, niejakiego Zeflika, odwiedza przybysz z Warszawy, niejaki Edmund. Mężczyźni nie znają się wcale, lecz łączy ich – co wychodzi w trakcie wizyty – jakże istotna rzecz: kobieta. Dokładniej mówiąc, wspólna żona Helena.
Jak poradzą sobie z tym problemem? Czy w jego rozwiązaniu pomogą butelki wypitego alkoholu? Co wyniknie z ich niezwykłego spotkania? Wszystkiego dowiecie się Państwo oglądając spektakl Sceny Inicjatyw Aktorskich „Mąż mojej żony” autorstwa Miro Gavrana, który powstał w Teatrze im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze. Swoją premierę miał 31. 12. 2014 r. na deskach tegoż teatru.
Sztuki Gavrana od ponad dwudziestu lat odbywają triumfalny pochód przez sceny całego świata. Także w Polsce cieszą się zasłużonym powodzeniem. Komedia „Mąż mojej żony” stanowi z pewnością jedno z największych osiągnięć chorwackiego dramaturga.
Przedstawienie gwarantuje nie tylko dobrą zabawę, proponuje również odrobinę refleksji na temat kondycji współczesnego mężczyzny, jak i relacji damsko-męskich w dzisiejszym świecie.
Reżyseria: Henryk Adamek
A w genialnych kreacjach: Jacek Grondowy oraz Piotr Konieczyński.

Bilety w cenie 30 zł. Uwaga!!! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację biletów. Odbiór zarezerwowanych biletów do 8 czerwca w siedzibie M-GOK przy ul. Kolejowej 33a. Więcej informacji oraz rezerwacje pod numerem tel. 75 78 12 900.