Fotogaleria z obchodów Święta Konstytucji 3 Maja.
Dziękujemy Państwu za tak liczny udział w uroczystości.
Dziękujemy Straży Miejskiej, druhom OSP oraz Policji za zadbanie o bezpieczeństwo uczestników i spokojny przebieg wydarzenia.
fot. Paweł Rubaj
















Użytkownicy dzisiaj : 64
Użytkownicy wczoraj : 376
W tym miesiącu : 3633
W tym roku : 75881
Wszyscy użytkownicy : 466529
Wyświetlenia dzisiaj : 182
Całkowita liczba odwiedzin : 1355618
Kto jest online : 1


































































