Koło Gospodyń Miejskich zainaugurowało działalność! Magia powstawania cudownego rękodzieła pochłonęła nas bez reszty. O wspaniałą atmosferę dbały liderki projektu Teresa Polesiak i Danuta Jańczyk . Dzisiaj tematem przewodnim było szydełkowanie. Były wśród nas mistrzynie, które w mgnieniu oka tworzyły piękne dzieła. Wspaniały trening manualny i relaks. Już za tydzień kolejne spotkanie i następny ciekawy temat zajęć warsztatowych. 
- Pozdrawiamy!
- Materiały
- Przygotowania trwają..















Użytkownicy dzisiaj : 67
Użytkownicy wczoraj : 409
W tym miesiącu : 7912
W tym roku : 80160
Wszyscy użytkownicy : 470808
Wyświetlenia dzisiaj : 134
Całkowita liczba odwiedzin : 1363957
Kto jest online : 4

