Festyn rodzinny „Pierwszy dzień wakacji”


Wraz z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Gryfów Śląski oraz Szkołą Podstawową nr 2 w Gryfowie Śląskim zapraszamy serdecznie na festyn rodzinny „Pierwszy dzień wakacji”. Sobota 26 czerwca to będzie czas pod znakiem edukacji, rekreacji, relaksacji i bezpieczeństwa. A to wszystko w godzinach 14.00-18.00 przy Szkole Podstawowej nr 2 w Gryfowie Śląskim.
W działaniach wspiera nas mnóstwo fantastycznych osób ❣️
➡️Zrelaksujecie się w kawiarence przygotowanej przez Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2. Pyszne ciasta, lody, lemoniada i ulubione napoje na pewno umilą Wam spędzony z nami czas 🍰🍮🥤
➡️Specjalnie dla Was ze swoim show i animacjami pojawi się klaun Rufi Rafi 🤡.
➡️Za pogadanki o bezpieczeństwie w czasie wakacji oraz specjalne pokazy odpowiadać będzie 'Drużyna Mundurowych’, czyli OSP Proszówka i Ubocze, Komisariat Policji w Gryfowie Śląskim, Technikum Leśne z ZSOiZ w Gryfowie oraz Nadleśnictwo Lwówek Śląski.
➡️O strefę poradnictwa dla rodziców (psycholog, pedagog, logopeda) zadba Powiat Lwówecki i Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji.
➡️Strefę rekreacji i aktywności sportowej nakręcać będą nauczyciele wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej nr 2.
➡️Strefę animacji, zabaw retro oraz zumbę dla dzieci przygotuje Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Gryfów Śląski.

Uwaga! Impreza będzie odbywać się w reżimie sanitarnym. Pamiętajmy, że wciąż mamy stan pandemii i na wydarzeniach plenerowych utrzymany jest obowiązek zakrywania ust i nosa, zachowania dystansu społecznego oraz dezynfekcja rąk 😷👐

This entry was posted in Aktualności, Wydarzenia. Bookmark the permalink.

Comments are closed.