Od 17 stycz
nia 2018 r. w M-GOK funkcjonuje grupa malarska seniorek. Panie spotykają się w środy i pracują pod okiem i przy wsparciu Joanny Małoszczyk 🥰🎨✏️
Cieszymy się niezmiernie, że możemy gościć tak fantastyczną, aktywną grupę seniorek, które pragną rozwijać swoje artystyczne zainteresowania ❤️

















Użytkownicy dzisiaj : 80
Użytkownicy wczoraj : 409
W tym miesiącu : 7925
W tym roku : 80173
Wszyscy użytkownicy : 470821
Wyświetlenia dzisiaj : 236
Całkowita liczba odwiedzin : 1364059
Kto jest online : 3