2. Niepodległościowy Bieg Gryfitów

Stowarzyszenie Aktywny Gryfów CROSS Gryfitów zaprasza do udziału w „ II Niepodległościowym Biegu Gryfitów” w ramach obchodów Dnia Niepodległości w Gryfowie Śląskim, 11 listopada o godzinie 11:35.
Trasa poprowadzi ulicami miasteczka i ścieżkami prowadzącymi wzdłuż Jeziora Złotnickiego. Tegoroczny dystans wynosi 5 km, a limit czasowy to godzina.

Okoliczni biegacze po raz drugi mają okazję symbolicznie uczcić 101 rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę. Organizatorzy nie pobierają żadnych opłat za udział, jak i nie będzie mierzony czas. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy gadżet, a na mecie będzie czekał ciepły poczęstunek. Bieg zakończy się na Bulwarze nad Kwisą.

Po przybiegnięciu wszystkich zawodników na linię mety „Pod mostem”, uczestnicy wspólnie wbiegną na gryfowski rynek, gdzie trwać będą patriotyczne uroczystości.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału, wydarzenie skierowane jest do wszystkich, bez względu na sprawność fizyczną, czy wiek.

Impreza organizowana jest we współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury, Urzędem Gminy i Miasta Gryfów Śląski i Biurem Senatorskim Rafała Ślusarza a więcej informacji na jej temat na Facebooku
stowarzyszenia: www.fb.com/CrossGryfitow .

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.