Szlachetna Paczka w Gryfowie Śląskim

SUPERW-PLAKAT_2017Zostań SuperW w Gryfowie Śląskim! Zgłoś się!

 Aż kilka tys. wolontariuszy zamierza w tym roku zaangażować w swoje działania w woj. dolnośląskim. SZLACHETNA PACZKA i AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI to oferta dla tych, którzy chcą
nie tylko pomagać, ale także rozwijać się i mieć wpływ na rzeczywistość. By się zgłosić, wystarczy wypełnić formularz na
www.superw.pl

SZLACHETNA PACZKA i AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI to znane, ogólnopolskie wolontariaty organizowane przez Stowarzyszenie WIOSNA. Pomysłodawcą projektów jest ks. Jacek Stryczek. – Do pomagania i wolontariatu podchodzimy kompleksowo – mówi. – Bo wolontariat w Paczce i Akademii nie jest poświęcaniem się, tylko rozwijaniem siebie. To jest taki wolontariat jak Harvard – kiedy go skończysz, jesteś już innym człowiekiem. Liczy się to, czego się nauczyłeś, jak się rozwinąłeś i jakich poznałeś ludzi.

Dzięki pracy wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI w ubiegłorocznej edycji SZLACHETNEJ PACZKI w całej Polsce pomoc otrzymało blisko 19 tysięcy rodzin i ponad 2000 dzieci w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Punkt zbiorczy Szlachetnej Paczki będzie znajdował się w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w dniach 9-10 grudnia. Wkrótce podamy więcej szczegółów.

szlachetna paczka

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.