Uwaga!!!!Ponawiamy informację!!!
Bilety na spektakl „Zabijanie Gomułki” zostały rozdane. Mamy komplet widowni. Mamy również pełną grupę na warsztaty teatralne.
Dziękujemy pięknie za tak wielkie zainteresowanie wydarzeniem.
Wszystkie osoby, które spóźniły się z rezerwacją wejściówek zapraszamy do pilniejszego śledzenia informacji na naszych stronach oraz w gablotach ogłoszeniowych. Warto również nie zwlekać do ostatniej chwili z decyzją o udziale 🙂
Z osobami posiadającymi wejściówki widzimy się już w niedzielę w Świetlicy Środowiskowej przy ul. Oldzańskiej 1B.

















Użytkownicy dzisiaj : 80
Użytkownicy wczoraj : 409
W tym miesiącu : 7925
W tym roku : 80173
Wszyscy użytkownicy : 470821
Wyświetlenia dzisiaj : 237
Całkowita liczba odwiedzin : 1364060
Kto jest online : 3