24. Finał WOŚP

10E_avatar_fb_sztaby

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury

w Gryfowie Śląskim

będący jednocześnie Sztabem 24.Finału

zaprasza na

Finał WOŚP w Gryfowie Śląskim

 

Niedziela 10 stycznia 2016 r.

Siedziba Miejsko–Gminnego Ośrodka Kultury, ul. Kolejowa 33a

 Celem tegorocznego 24. Finału jest zbieranie środków pieniężnych na:

„Mierzymy wysoko! Na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów”

 Wraz z nami w wir orkiestrowego grania ponownie włączyli się dyrektor oraz pracownicy Banku PKO BP S.A. w Gryfowie Śląskim, którzy tworzyć będą sztab rozliczający zbiórkę. Na ulicach od godzin porannych kwestować będzie 45 wolontariuszy, w tym uczniowie gryfowskiego Gimnazjum wraz z nauczycielami, uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gryfowie Śląskim, nauczyciele wraz z uczniami Szkoły Podstawowej w Gryfowie Śląskim, uczniowie ZSP w Biedrzychowicach oraz ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu.  Do akcji jak co roku włączy się również Przedszkole Publiczne w Gryfowie Śląskim oraz Szkoła Podstawowa z Ubocza. Jak co roku swą pomoc zaoferował Zakład Karny w Zarębie. Wraz z nami działać będzie również specjalizujące się pozytywnych akcjach Stowarzyszenie Awantura.

Podczas imprezy odbędzie się licytacja gadżetów, a całkowity uzyskany dochód zostanie całości przekazany na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 Każdy Finał to również koncerty. Podczas bieżącego Finału zagrają:

„Obsydian” Gryfów Śląski (progressive metal), „Comin” Wałbrzych (metal) oraz „Paihivo” Zgorzelec (reggae).

Więcej info wkrótce!

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.