„Mąż mojej żony” już wkrótce w M-GOK

maz strona

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w nowym cyklu wydarzeń kulturalnych pod nazwą „Kolacja z artystą”

Inauguracja tego „smakowitego”  cyklu już 22 listopada (niedziela) o godz. 17.00 w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury.  Sala widowiskowa Gryfowskiego Domu Kultury zamieni się w teatralną scenę studyjną za sprawą spektaklu „Mąż mojej żony”.

Mieszkającego od kilku lat we Frankfurcie Ślązaka, niejakiego Zeflika, odwiedza przybysz z Warszawy, niejaki Edmund. Mężczyźni nie znają się wcale, lecz łączy ich  –  co wychodzi w trakcie wizyty – jakże istotna rzecz: kobieta. Dokładniej mówiąc, wspólna żona Helena.

Jak poradzą sobie z tym problemem? Czy w jego rozwiązaniu pomogą butelki wypitego alkoholu? Co wyniknie z ich niezwykłego spotkania? Wszystkiego dowiecie się Państwo oglądając spektakl Sceny Inicjatyw Aktorskich  „Mąż mojej żony” autorstwa Miro Gavrana, który powstał w Teatrze im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze. Swoją premierę miał 31. 12. 2014 r. na deskach tegoż teatru.

Sztuki Gavrana od dwudziestu lat odbywają triumfalny pochód przez sceny całego świata. Także w Polsce cieszą się zasłużonym powodzeniem. Komedia „Mąż mojej żony” stanowi z pewnością jedno z największych osiągnięć chorwackiego dramaturga.

Przedstawienie gwarantuje nie tylko dobrą zabawę, proponuje również odrobinę refleksji na temat kondycji współczesnego mężczyzny, jak i relacji damsko-męskich w dzisiejszym świecie.

Reżyseria: Henryk Adamek

A w genialnych kreacjach: Jacek Grondowy oraz Piotr Konieczyński.

Bilety w cenie 15 zł. Uwaga!!! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację biletów. Odbiór zarezerwowanych biletów do 13 listopada w siedzibie M-GOK przy ul. Kolejowej 33a. Więcej informacji oraz rezerwacje pod numerem tel. 75 78 12 900.

 

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.