JOGA w M-GOK
Zajęcia odbywają się w każdą środę
w godz. 18.00 – 19.00 na sali widowiskowej
Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury.
Treningi prowadzi Pani Cora Szymocha, która jest instruktorką jogi oraz terapeutką ruchu i oddechu z Berlina.
Zajęcia płatne u instruktorki.
Na zajęciach potrzebujemy maty do ćwiczeń.
Serdecznie zapraszamy !
Uwaga!!! W dniu 9 września zajęcia rozpoczną się o godz. 17.30.
















Użytkownicy dzisiaj : 56
Użytkownicy wczoraj : 376
W tym miesiącu : 3625
W tym roku : 75873
Wszyscy użytkownicy : 466521
Wyświetlenia dzisiaj : 99
Całkowita liczba odwiedzin : 1355535
Kto jest online : 9