Zapraszamy do udziału w pierwszym Festiwalu Dawnych Komputerów i Gier!
23 sierpnia 2025 r. w godz. 11.00 – 18.00
Sala widowiskowa M-GOK
W ramach wydarzenia zostanie zbudowana w pełni interaktywna ekspozycja z legendarnymi komputerami i konsolami.
Do Waszej dyspozycji będzie 8 interaktywnych stanowisk.
Wszystkie maszyny będą udostępnione do swobodnego korzystania (w tym grania!).
Prezentowany będzie sprzęt:
1. NES / Pegasus (Super Mario, Duck Hunt, Dr Mario)
2. SNES (Smerfy, Donkey Kong Country)
3. Nintendo 64 (Mario Kart 64)
4. Commodore 64 (Boulder Dash, Giana Sisters)
5-8. Pecety z win xp spięte w sieć (Quake III Arena, Diablo, Gothic)
1. NES / Pegasus (Super Mario, Duck Hunt, Dr Mario)
2. SNES (Smerfy, Donkey Kong Country)
3. Nintendo 64 (Mario Kart 64)
4. Commodore 64 (Boulder Dash, Giana Sisters)
5-8. Pecety z win xp spięte w sieć (Quake III Arena, Diablo, Gothic)
Wstęp wolny!

















Użytkownicy dzisiaj : 72
Użytkownicy wczoraj : 409
W tym miesiącu : 7917
W tym roku : 80165
Wszyscy użytkownicy : 470813
Wyświetlenia dzisiaj : 163
Całkowita liczba odwiedzin : 1363986
Kto jest online : 3