Spektakl estradowy „Pierwiastek z miłości”

Dzień kobiet w teatralnej konwencji

Już dziś zapraszamy Państwa na kolejną „Kolację z Artystą”. W marcu powraca do nas Jacek Grondowy z projektem Sceny Inicjatyw Aktorskich Teatru im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze.

11 marca (sobota) o godz. 18.00 na gryfowskiej scenie w M-GOK zagramy „Pierwiastek z miłości”. Pierwiastek z miłości to spektakl estradowy stworzony w oparciu o sceny satyryczne z cyklu „Tragedie małżeńskie” Stefanii Grodzieńskiej i piosenki nawiązujące do małżeńskiej tematyki, męsko-damskich zależności w konwencji komediowej, czy jak kto woli żartobliwej, ale też poważniejsze o miłości, zdradzie, tęsknocie i namiętności. Słowem, opowieść o kobiecie i mężczyźnie w związku lub osobno, o samotności mimo pozorów szczęśliwego życia.

Piosenki autorstwa Tuwima, Gałczyńskiego, Hemara, Kofty czy Wysockiego gwarantują najwyższy poziom literacki, bo mówimy tu właśnie o piosence literackiej, która stanowi podstawę dla aktorskiej interpretacji z akompaniamentem na żywo ze sceny.

Reżyseria: Marcin Sosnowski

Występują: Anna Ludwicka-Mania, Jacek Grondowy

Bilety w cenie 40 zł.

Rezerwacje miejsc pod numerem telefonu 75 78 12 900 lub osobiście w M-GOK, ul. Kolejowa 33a.

This entry was posted in Aktualności, Wydarzenia. Bookmark the permalink.