Fotogaleria z obchodów Święta Konstytucji 3 Maja.
Dziękujemy Państwu za tak liczny udział w uroczystości.
Dziękujemy Straży Miejskiej, druhom OSP oraz Policji za zadbanie o bezpieczeństwo uczestników i spokojny przebieg wydarzenia.
fot. Paweł Rubaj















Użytkownicy dzisiaj : 57
Użytkownicy wczoraj : 376
W tym miesiącu : 3626
W tym roku : 75874
Wszyscy użytkownicy : 466522
Wyświetlenia dzisiaj : 110
Całkowita liczba odwiedzin : 1355546
Kto jest online : 1


































































