Warsztaty „Miednica-centrum kobiecości”/Marzec dla kobiet

Drogie Panie,
mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę w ramach marca dla kobiet. 
Do naszego babskiego teamu dołącza Ania Darul-Pastuszko ze wspaniałą propozycją warsztatów dedykowanych kobietom. Warsztaty odbędą się 17 marca o godz. 17.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Gryfowie Śląskim.
 

Podczas warsztatów:
Dowiesz się, jakie funkcje spełnia dno miednicy, gdzie leżą mięśnie dna miednicy, jak dbać o nie codziennie, co je obciąża a co sprawia, że działają prawidłowo.
Dowiesz się jak radzić sobie z bolesnymi miesiączkami, bolesnym współżyciem oraz dolegliwościami bólowymi okolicy miednicy.
Dowiesz się, co mięśnie dna miednicy mają wspólnego z seksem, nietrzymaniem moczu i obniżaniem macicy oraz jaki jest aspekt emocjonalny kobiecego dna miednicy.
Poznasz podstawowe ćwiczenia mięśni dna miednicy, które będziesz mogła wprowadzić w dotychczasową aktywność fizyczną, lub wykonywać je samodzielnie w trakcie czynności dnia codziennego.
Nauczysz się prawidłowo oddychać świadomie używając przepony miednicznej oraz głównej.
Poprzez ćwiczenia praktyczne nauczysz się mądrze wrócić do formy po porodzie naturalnym lub cesarskim cięciu.

 
Warsztaty poprowadzi Anna Darul-Pastuszko, specjalizująca się w fizjoterapii uroginekologicznej i zachowawczym leczeniu dysfunkcji dna miednicy, rehabilitacji kobiet w ciąży oraz terapii okołoporodowej. W pracy zawodowej łączy 20 letnie doświadczenie z wiedzą akademicką zdobytą podczas licznych, specjalistycznych szkoleń i kursów.
Na co dzień współpracuje z zespołem FlinsMed przy ul. Kolejowej 37a w Gryfowie Śląskim oraz Centrum Angiologii i Rehabilitacji Ogińskiego 1b /07 w Jeleniej Górze.
 
Zapraszamy!

 

This entry was posted in Aktualności, Wydarzenia. Bookmark the permalink.

Comments are closed.