Koło Gospodyń Miejskich-inauguracja

„Kultura pod strzechami-pokaż swój potencjał!”- następna odsłona.

🌹🌷🌺💐🌹🌷🌺💐

Nabór zakończony. Startuje realizacja kolejnej, ciekawej inicjatywy. Autorki pomysłu – Teresa Polesiak oraz Danuta Jańczyk pracowały od już od 16 sierpnia nad zachęceniem do udziału w swoim projekcie. Koło Gospodyń Miejskich dzisiaj, tj. 20 października, zainauguruje swoją działalność. Projekt pomysłodawczyń ma na celu integrację mieszkańców poprzez angażowanie do wspólnego, twórczego i aktywnego spędzania czasu. A to wszystko z wykorzystaniem potencjału (hobby, zainteresowania, talenty) liderek oraz uczestników.
Rozpoczynamy już dziś o godzinie 17:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Gryfowie Śląskim. W planie nauka i doskonalenie umiejętności rękodzielniczych 😄
Projekt realizowany we współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gryfowie Śląskim w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2021” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

This entry was posted in Aktualności, Dom kultury+, Wydarzenia. Bookmark the permalink.