Darmowe warsztaty z autoprezentacji i wystąpień publicznych „Kultura to Ty – daj się poznać!”

Marzysz o występie na scenie, ale coś Cię jednak przed tym powstrzymuje?
Chcesz się pokazać z jak najlepszej strony, ale nie do końca Ci to wychodzi?
To są warsztaty właśnie dla Ciebie!
W programie:
✔️ Komunikacja – jak odważyć się mówić do innych i co zrobić, żeby w ogóle chcieli mnie słuchać?
✔️ Autoprezentacja – jak odważyć się wyjść na scenę i co zrobić żeby inni chcieli mnie oglądać?
✔️ Stres przed byciem zauważonym – jak się nie spalić tylko czerpać radość z występów publicznych?
To nie będzie suchy wykład. W trakcie warsztatów poznasz skuteczne narzędzia, które od razu przetestujesz na sobie!
🗓️ 16 października  (sobota) ⏰ 9:00 – 13:30
🏫 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Gryfowie Śląskim
💰 Udział bezpłatny!
Warsztaty przeznaczone są dla osób powyżej 14 r.ż.
❗ Liczba miejsc ograniczona ❗
Obowiązują wcześniejsze zapisy!
Prowadząca: Agnieszka Toros – psycholog, dziennikarz z warsztatem rzecznika prasowego.

Projekt realizowany we współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gryfowie Śląskim w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2021” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

This entry was posted in Aktualności, Dom kultury+, Wydarzenia. Bookmark the permalink.