Teatr w Małym Mieście

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury przy współpracy z Fundacją Wspierania Twórczości Niezależnej zaprasza na wakacyjne spektakle dla dzieci. Już 22 lipca (czwartek) od godz. 17.00 na gryfowskim rynku obejrzycie dwa spektakle Teatru Łata.
 
➡️ godz. 17.00 „Morskie opowieści” – to spektakl utrzymany w konwencji teatru ruchu, rzadko spotykanej wśród propozycji dla dzieci. Dzięki lekkiej formie z wyraźnymi odniesieniami do slapstiku rodem z niemego kina jest wspaniałą atrakcją dla całych rodzin, bowiem uczy i bawi jak filmy z Charlie Chaplinem. Przesłaniem spektaklu jest myśl, iż ciągle czegoś szukamy nie dostrzegając, że to, co najcenniejsze jest tuż obok nas.
 
➡️ godz. 18.15 „Podróże dookoła świata” to interaktywny program teatralny dla dzieci, podczas którego widzowie wraz z aktorami odwiedzają najdalsze zakątki świata. Magiczna podróż zawiedzie ich na Dziki Zachód, do Hiszpanii, do Afryki, do Mroźnej Krainy Eskimosów i do Szkocji. W każdym zakątku świata dzieci poznają specyfikę danego rejonu uczestnicząc w charakterystycznych zabawach i etiudach teatralnych, prowadzonych przy typowej dla danego miejsca muzyce. Jest to dynamiczny program, pełen balonowych niespodzianek, okraszony deszczem wystrzałowych konfetti. Zapewniamy niemal godzinę niezmordowanej zabawy, podczas której rodzice zapomną, że mieli dzieci 😉
Spektakle prezentowane w ramach projektu Teatr w Małym Mieście, dofinansowane są ze środków Fundacji PZU.
Zapraszamy! 😄🤗

This entry was posted in Aktualności, Wydarzenia. Bookmark the permalink.

Comments are closed.