Warsztaty dla wnioskodawców w projekcie „Kultura pod strzechami-pokaż swój potencjał!”

W środę 16 czerwca gościliśmy w skromnych progach M-GOK wyjątkowego gościa. Przybył do nas Marek Sztark – wybitny animator kultury i rozwoju lokalnego, a jednocześnie animator wyznaczony przez Narodowe Centrum Kultury. Marek Sztark poprowadził spotkanie projektowe dla potencjalnych wnioskodawców w naborze na inicjatywy lokalne w projekcie „Kultura pod strzechami-pokaż swój potencjał!”. Frekwencja dopisała. Odwiedzili nas mieszkańcy, którzy planowali realizację swoich pomysłów dla społeczności lokalnej przy wsparciu naszym i Narodowego Centrum Kultury. Nasz gość wyjaśnił uczestnikom na czym polega program Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne, rozwiał wątpliwości związane z aplikowaniem i zainspirował do działania.

Stitched Panorama

This entry was posted in Aktualności, Dom kultury+, Wydarzenia. Bookmark the permalink.