Zapraszamy do wypełnienia ankiety!

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy,

zapraszamy do udziału w krótkiej ankiecie, która umożliwi nam zebranie Państwa opinii oraz rekomendacji i pomysłów na rozwój gryfowskiej kultury. Wspólnie odkryjemy gryfowski potencjał kulturowy. Chcemy dowiedzieć się, czym interesują się mieszkańcy Gminy i Miasta Gryfów Śląski, jak chętnie spędzają swój czas wolny, jakie są ich pasje oraz potrzeby w obszarze kultury. Razem zadecydujmy, co w przyszłości będzie się działo w gryfowskiej kulturze. Wyniki diagnozy przełożą się na organizację już w tym roku wybranych inicjatyw lokalnych.
Wskazówki:
• Ankieta jest anonimowa.
• Ankieta jest skierowana do osób indywidualnych.
• Prosimy o udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania.
• Każda odpowiedź jest dla nas ważna!
• Na końcu ankiety należy pamiętać o jej zatwierdzeniu poprzez kliknięcie przycisku „Prześlij”.
Zapraszamy do wypełnienia ankiety do 17 maja 2021 (poniedziałek).

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Gryfowie Śląskim
wraz z zespołem badawczym

LINK DO ANKIETY

This entry was posted in Aktualności, Dom kultury+, Wydarzenia. Bookmark the permalink.