Kochani! Definitywnie zakończyliśmy rejestrację wolontariuszy![]()
Jest nas garstka, ale za to jakże fantastyczna
Na gryfowskich ulicach kwestować będzie 9 wolontariuszy. Dziękuję Wam serdecznie za zgłoszenia! Rozumiem również doskonale osoby, które chcą z nami grać, kwestują podczas każdego finału, ale sytuacja epidemiologiczna i lęk przez zarażeniem im na to nie pozwala ![]()
Dziękuję za liczne rozmowy telefoniczne, za pytania, za możliwość wyjaśnienia wątpliwości. Wiem, że za rok, podczas jubileuszowego 30-tego finału znowu będziemy razem!!!! ![]()
Koniec rejestracji wolontariuszy!
This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.
















Użytkownicy dzisiaj : 64
Użytkownicy wczoraj : 376
W tym miesiącu : 3633
W tym roku : 75881
Wszyscy użytkownicy : 466529
Wyświetlenia dzisiaj : 183
Całkowita liczba odwiedzin : 1355619
Kto jest online : 1