29 Finał WOŚP – nabór wolontariuszy

Kochani! Startujemy z rejestracją wolontariuszy! Zawsze największą radość sprawiał mi osobisty kontakt z Wami, jednakże tegoroczny nabór będzie odbywał się wyłącznie on-line 💻
‼️Pamiętajcie, że nasz numer gryfowskiego Sztabu to 936‼️
Rejestrujecie się poprzez stronę
Zapoznajcie się koniecznie z instrukcją jak zostać wolontariuszem
w poniższym linku 👇👇👇
I jeszcze pomocniczo wrzucam Wam odnośnik do najczęściej zadawanych pytań 👇👇👇
Osoby, które w ubiegłych latach były rejestrowane w sposób tradycyjny (stacjonarnie) przez Sztab, również muszą założyć konto.
Przy zakładaniu konta zobaczysz informację, że już grałeś z Fundacją. Zostaniesz poproszony o zweryfikowanie swoich danych, poprzez wpisanie kodu, który otrzymasz SMS-em, na numer telefonu lub adres e-mail.
Uwaga! Pamiętajcie, że wolontariusze, którzy nie ukończyli 16-go roku życia, kwestują pod warunkiem, że towarzyszy im osoba pełnoletnia, której dane zostały wcześniej zgłoszone Szefowi Sztabu.
Jeśli jesteś niepełnoletni/niepełnoletnia Twój opiekun (rodzic) musi założyć konto Opiekuna na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl i dopiero wtedy zgłosić Twoją kandydaturę.
Będę kontaktować się z Wami w celu weryfikacji zgłoszenia.
W razie pytań piszcie na adres e-mail
👇👇👇
sztab_wosp_gryfow_slaski@interia.pl
‼️Uwaga! Na zakończenie całego procesu rejestracji macie czas do końca listopada lub do wyczerpania wolnych miejsc. Nie zwlekajcie więc!‼️
W razie pytań i wątpliwości piszcie 💻
Pozostaję w kontakcie,
Szef Sztabu Anna Michalkiewicz
This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.