Związek otwarty

To była prawdziwa teatralna uczta. 17 listopada wraz z f’ART Teatrem i Sceną pod Regałem zaprosiliśmy Państwa na wyborną farsę – włoską komedię małżeńską „Związek otwarty”. Tekst wspaniale zinterpretowany i zagrany przez wyjątkowych artystów Natalię Wróbel oraz Marka Sieradzkiego. On sam we własnej osobie był również autorem reżyserii i inscenizacji. Wybuchowa mieszanka temperamentów, zachwycające talenty aktorskie, zabawne, ale i skłaniające do refleksji dialogi. W tle muzyka improwizowana w wykonaniu Michała Hadasika. Oto cały przepis na bezdyskusyjny sukces.
Marek Sieradzki, Natalia Wróbel, Michał Hadasik z całego serca dziękuję, że zaszczyciliście nas swoją obecnością. Mariusz Dragan dziękuję za piękne zdjęcia i zaangażowanie w dopracowanie odpowiedniego oświetlenia sceny. Łukasz Let’s Twist Again dziękuję za dogłośnienie spektaklu. Fot. Mariusz Dragan.