LATO Z KSIĄŻKĄ w Gryfowie Śląskim

Gmina Gryfów Śląski i Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury szykują dla Państwa wyjątkowe wydarzenie. Wkrótce w Gryfowie impreza, której początki sięgają 2012 roku, a która jest jednym z ciekawszych wydarzeń literackich, jakie odbywają się w naszym kraju. Powstała z inicjatywy dyrektora marketingu Zysk i S-ka Wydawnictwa, Adama Zyska. Tegoroczna, siódma już edycja Lata z książką po raz kolejny odbędzie się w myśl hasła Morze-Góry-Mazury. Literackie namioty pojawią się w wybranych miejscowościach: Ustroniu (13-15 lipca), Olecku (27-29 lipca), Darłowie (17-19 sierpnia) oraz Gryfowie Śląskim. Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Gminy i Miasta Gryfów Śląski Olgierd Poniźnik.
Literacki namiot pojawi się na gryfowskim rynku w dniach 24-26 sierpnia. W nim będziecie mogli Państwo spotkać się z Joanną Jurgałą-Jureczką, Agnieszką Lis, Bogusławem Chrabotą, Piotrem Goćkiem, Agatą Komorowską, Krystyną Mazurówną, Iloną Felicjańską, Sylwestrem Latkowskim, Dariuszem Dziekanowskim, Agnieszką Jeż i Pauliną Płatkowską, Sylwią Trojanowską, Piotrem Krysiakiem, Panem Pierdzołką oraz Krzysztofem Ziemcem.

AKTUALIZACJA!! Zaszczyci nas również swoją obecnością Jacek Pałkiewicz. Słynny reporter, eksplorator, odkrywca źródła Amazonki, który od ponad 40 lat przemierza peryferie świata. Trener i twórca survivalu w Europie, jest powszechnie uznawanym autorytetem w dziedzinie sztuki przetrwania. Zaprezentuje absolutną nowość wydawniczą „Pasja życia”. Spotkanie odbędzie się 26. 08. 2018 r. o godz. 15.00 w namiocie literackim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przez wszystkie trzy dni na gryfowskim rynku odwiedzić możemy kiermasz książek, a także całodniową strefę animacji dla dzieci z licznymi atrakcjami.
Adresatami wydarzenia są nie tylko mieszkańcy danej miejscowości czy turyści, ale też fani dobrej literatury z całej Polski. Organizatorzy kierują wydarzenie do wszystkich, niezależnie od wieku, bo przecież książka jest idealną formą rozrywki dla każdego z nas!

Serdecznie zapraszamy!!

Szczegółowy program poniżej

This entry was posted in Aktualności, Lato z książką. Bookmark the permalink.

Comments are closed.