Zajęcia stacjonarne w M-GOK

Ferie za nami. Zapraszamy do udziału w zajęciach stałych, stacjonarnych w M-GOK zgodnie z poniższym harmonogramem 🙂

PONIEDZIAŁEK
„Plastolandia”
godz.14.45 – 15.45 (pracownia kreatywna I piętro).
Zajęcia dla dzieci w wieku 1-4 lata wraz z opiekunami.
Instruktor: Magdalena Antonowicz
————
Warsztaty kreatywne
godz. 17.00 – 18.30 (pracownia kreatywna I piętro).
Instruktor: Anna Marcinkowska
UWAGA!!!
Po zimowej przerwie na pierwsze „Kreatywne warsztaty twórcze” zapraszamy dnia 1 lutego, godz.17.00.
————
Zajęcia UTW – języki obce oraz kurs komputerowy
godz. 9.00 – 15.00 (sala klubu szachowego – parter).

WTOREK
Pracownia plastyczna „Kleks”
godz.17.00 – 18.30 (pracownia kreatywna I piętro).
Instruktor: Magdalena Antonowicz
———-
Taniec towarzyski
godz. 13.30 – 15.30 (sala widowiskowa – parter).
Instruktor: Mirosław Mleczek
———-
Zajęcia UTW – języki obce oraz kurs komputerowy
godz. 9.00 – 15.00 (sala klubu szachowego – parter).

ŚRODA
Zajęcia plastyczne UTW
godz.10.00 – 12.00 (pracownia kreatywna I piętro).
Instruktor: Joanna Małoszczyk
———-
Studio tańca hip-hop
godz.15.00 – 17.30 (sala widowiskowa – parter).
Instruktor: Mariusz Kozak
———-
Zajęcia UTW – języki obce oraz kurs komputerowy
godz. 9.00 – 15.00 (sala klubu szachowego – parter).
———-
Koło szachowe „Hetman”
godz. 18.00 – 19.15 (sala klubu szachowego – parter).
Instruktor: Wiesław Jończyk
———-
Joga
godz.18.00 – 19.15 (sala widowiskowa – parter).
Instruktor: Cora Szymocha

CZWARTEK
Warsztaty kreatywne
godz. 17.00 – 18.30 (pracownia kreatywna I piętro).
Instruktor: Anna Marcinkowska
———-
Taniec towarzyski
godz. 13.30 – 15.30 (sala widowiskowa – parter).
Instruktor: Mirosław Mleczek
———-
Zajęcia UTW – języki obce oraz kurs komputerowy
godz. 9.00 – 15.00 (sala klubu szachowego – parter).

PIĄTEK
Pracownia wyrobu biżuterii i decoupage
godz. 16.00 – 18.00 (pracownia I piętro).
Instruktor: Elżbieta Kurec
———-
Zajęcia UTW – języki obce oraz kurs komputerowy
godz. 9.00 – 15.00 (sala klubu szachowego – parter).
———-
Taniec towarzyski
godz. 14.30 – 15.30 (sala widowiskowa – parter).
Instruktor: Mirosław Mleczek

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.