Nabór do udziału w warsztatach teatralnych

 

plakatMiejsko – Gminny Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w warsztatach teatralnych do spektaklu „Zabijanie Gomułki” w reż. Jacka Głomba dyrektora Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy w programie TEATR POLSKA 2017.

 

„PRL jako świat ciągłych braków, ale także świat wspólnotowości.”

 

Jeśli chcecie poczuć Polskę z lat 60-tych i 70-tych XX wieku, dowiedzieć się więcej o modnych ostatnio czasach PRL-u, doświadczyć 2 godzin życia bez Internetu i telefonów komórkowych, bo tak było w PRL-u, rozwinąć wyobraźnię podczas warsztatów teatralnych i po takim przygotowaniu obejrzeć spektakl „Zabijanie Gomułki” z Teatru Modrzejewskiej w Legnicy

 

To ten warsztat jest dla Was

 

UWAGA! Od uczestników nie wymagamy umiejętności teatralnych

 

Warsztaty odbędą się w dzień spektaklu 29 października w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury, a prowadzić je będzie: Joanna Rostkowska – pedagog teatru, instruktor teatralny w Teatrze Modrzejewskiej w Legnicy.

 

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy młodzież w wieku 14-19 lat, ale również osoby dorosłe i seniorów. Liczba miejsc jest bardzo ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy w siedzibie M-GOK przy ul. Kolejowej 33a oraz pod nr telefonu 75 78 12 900.

 

Warsztaty są bezpłatne.

 

 

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.