„Śniegiem po oczach czyli utwory uwstyczniające”

Jakuby - sobota 258Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na zimową „Kolację z artystą”. Już 12 lutego (niedziela) o godz. 17.00 w sali widowiskowej M-GOK spotkamy się z Grzegorzem Żakiem w jego autorskim programie „Śniegiem po oczach czyli utwory uwstyczniające”.

Grzegorz Żak – pisak, bard i amator truskawek, autor kilku tysięcy wierszyków, kilkuset piosenek, kilkudziesięciu opowiadań, kilkunastu książek i kilku sztuk teatralnych, publikowany m.in. w Przekroju, radiowej Trójce czy Science Fiction. Laureat wielu konkursów satyrycznych, kabaretowych i piosenkowych. Program „Śniegiem po oczach czyli utwory uwstyczniające” to kawałek twórczości bardziej zimowej. To piosenki, wierszyki, limeryki i monologi z akompaniamentem gitary tudzież innych muzycznych wynalazków.

Bilety w cenie 10 zł. Odbiór biletów w siedzibie M-GOK przy ul. Kolejowej 33a lub przed koncertem. Więcej informacji oraz rezerwacje pod numerem tel. 75 78 12 900.

Serdecznie zapraszamy!