Kolacja z artystą/ Teatr Nasz Michałowice

Teatr Nasz

  Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny spektakl w ramach cyklu wydarzeń kulturalnych pod nazwą „Kolacja z artystą”

Już 12 czerwca (niedziela) o godz. 16.00 w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury gościnnie wystąpi kultowy TEATR NASZ  w programie „Wieczór kabaretowy”.

Teatr został założony w 1991 r. w Michałowicach koło Szklarskiej Poręby przez małżeństwo zawodowych aktorów Jadwigę i Tadeusza Kutów. Przez 25 lat Teatr Nasz zrealizował ponad 40 autorskich premier, zdobywając serca wielu widzów, którzy wracają w Karkonosze, nierzadko z bardzo odległych zakątków świata, na spotkanie z dobrą piosenką, inteligentnym dowcipem i refleksją. Obecnie to wyjątkowe miejsce tworzy wraz z nimi znakomity muzyk, Jacek Szreniawa.

Wieczór kabaretowy to jak piszą o sobie wspaniali aktorzy:

To takie spotkanie z naszymi widzami, w którym każdy z nas daje to, co ma najlepszego : Tadeusz ze swadą zabawia widzów monologami, skeczami, których jest autorem i niezrównanym interpretatorem. Stworzył plejadę niesamowitych postaci kabaretowych. Są to perełki  kunsztu aktorskiego. Powiedzonka jego bohaterów  weszły na stałe do naszego życia – „podróże kształcom ludzi wykształconych…, dlaczego, pytam łaj…”. I to cudowne słowotwórstwo – penetratka, zazębie siekaczy górnych, ciumlaczek, ciumak itp.

Jadwiga śpiewa. Wyśpiewuje swoją duszę – dostała od natury wielki dar – umie rozśmieszać do łez i wzruszać do łez. I wciąż to umie. Mocny głos, który przenika do głębi.

Jacek gra i śpiewa. Znakomity muzyk. Multiinstrumentalista – gra na gitarach, klarnecie, saksofonie. I to jak gra! Artysta o wyjątkowej wrażliwości.

Te wieczory tworzą się czasem na gorąco, artyści improwizują. Jadwiga powiada, że są aktorami jazzowymi:-) Spotkanie z humorem i piosenką lubi trwać dwie godziny, a i tak słychać – bis!

  • ·  Autor tekstu – Tadeusz Kuta
  • ·  Obsada — Jadwiga Kuta, Tadeusz Kuta

Kompozytor i aranżer — Jacek Szreniawa

Bilety w cenie 30 zł. Uwaga!!! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację biletów. Odbiór zarezerwowanych biletów w siedzibie M-GOK przy ul. Kolejowej 33a. Więcej informacji oraz rezerwacje pod numerem tel. 75 78 12 900.

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.