Gdzie te chłopy ?

Aneta_JacekFA-300x275Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Gryfowie Śląskim zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu „Kolacji z artystą”

Już wkrótce performance w stylu muzyczno-kabaretowym

 „Gdzie te chłopy?”

13 marca 2016r. (niedziela), godz. 17:00, sala widowiskowa Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, ul. Kolejowa 33a

 A świetną zabawę zapewnią

ANETA KOLENDO i  JACEK GRONDOWY

Anetaniezwykle utalentowany muzyk, absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Jest solistką na I oboju w orkiestrze Filharmonii Dolnośląskiej. Fantastycznie śpiewa muzykę rozrywkową, jazz oraz swingowe improwizacje na małej i dużej scenie. Obdarzona niebywałą urodą i zdecydowanym czarującym głosem Artystka przez duże ” A”!

Jacekwybitny aktor filmowy i teatralny, przy tym niezwykle skromny, normalny i przystojny facet. Związany z Teatrem Norwida w Jeleniej Górze, sceną kabaretową i polskim filmem. Laureat kilku nagród na najlepszego aktora. Każda jego rola porywa, bawi, wzrusza, rozśmiesza do łez, jest dowodem kunsztu i doskonałej kreacji aktorskiej!

oraz

 Jelonka Dixie band

Grupa indywidualistów, muzyków Filharmonii Dolnośląskiej,  których łączy pasja do grania ambitnej, bardzo energetycznej muzyki.

 Bilety w cenie 20 zł. Uwaga!!! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację biletów. Odbiór zarezerwowanych biletów w siedzibie M-GOK przy ul. Kolejowej 33a. Więcej informacji oraz rezerwacje pod numerem tel. 75 78 12 900.

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.