Skonan i Przeterminator

skonan i przeterminator

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne przedsięwzięcie z cyklu wydarzeń kulturalnych pod nazwą „Kolacja z artystą”

17 stycznia (niedziela) o godz. 17.00 sala widowiskowa M-GOK wypełni się widzami za sprawą spektaklu „Skonan i Przeterminator”.

Mężczyźni o relacjach damsko –  męskich… i nie tylko.

(…)Każdy z mężczyzn ma inny charakter i temperament jednak los zetknął ich niezależnie od ich drogi życiowej w tym samym miejscu- poczekalni sądu(…)

„Skonan i Przeterminator” – to widowisko teatralno-rozrywkowe. Historia dwóch mężczyzn spotykających się przed salą sądową, czekających na swoje sprawy rozwodowe. Mają dużo przemyśleń na życiowe tematy. Do czego to doprowadza ? Sprawdźcie Państwo sami! W rolach tytułowych wystąpią aktorzy jeleniogórskiego Teatru im. Cypriana Kamila Norwida: Tadeusz Wnuk i Jacek Grondowy. Autorem tekstu sztuki jest Grzegorz Żak, a wszystko okraszają scenografia Macieja Lechrera i muzyka Lecha Nawrockiego. Warto dodać, że muzyka grana na żywo przez kwartet Adwokat Band .

Bilety w cenie 20 zł. Uwaga!!! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację biletów. Odbiór zarezerwowanych biletów od 4 stycznia w siedzibie M-GOK przy ul. Kolejowej 33a. Więcej informacji oraz rezerwacje pod numerem tel. 75 78 12 900.

Zapraszamy!

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.