Kino Orange w naszym mieście!!!

kino_Orange_logo 2

I udało się! Dzięki nam do Gryfowa Śląskiego zawita Objazdowe Kino Orange!

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury wraz z objazdowym Kinem Orange zapraszają na projekcie najnowszych produkcji                     wchodzących w tym miesiącu do kin! Już 2 lutego (niedziela) br. sala widowiskowa M-GOK zmieni się w salę kinową. Godziny projekcji podajemy poniżej przy repertuarze. Przedsprzedaż biletów oraz więcej szczegółów na KinoOrange.pl

W repertuarze:

Skubani_328(1)„Skubani 3D”  – godzina projekcji 13:00

Animowany/ familijny, cena biletu: 15 zł normalny, 13 zł grupowy, czas trwania: 91 minut, zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=knIAFOe3hoQ

Opis: Nagrodzony Oscarem producent „SHREKA” zaprasza na szaloną podróż w czasie w towarzystwie dwóch niedopasowanych indyków, które sprawią, że już żaden człowiek nie zrobi im koło pióra.
Przezabawna animowana komedia o ptakach, które zamierzają zmienić bieg historii i sprawić, że indyki na zawsze znikną z ludzkiego jadłospisu. Ich motto to: INDYKA NIKT NIE TYKA!
Jake i Reggie pochodzą z zupełnie odmiennych indyczych środowisk — jeden jest indykiem z wyższych sfer, a drugi ze zwykłego kurnika. Będą musieli jednak przezwyciężyć dzielące ich różnice i połączyć siły, bo historia stawia przed nimi wielkie wyzwanie. Muszą cofnąć się w czasie i tak namieszać w dziejach drobiu, aby indyk odtąd jawił się nie jako największy przysmak, ale najlepszy przyjaciel człowieka.W polskiej wersji językowej m.in. Piotr Fronczewski i Cezary Pazura!

 

BcB_A3(1) „Biegnij, chłopcze, biegnij” – godzina projekcji 15:00

Dramat/ historyczny/ edukacyjny, cena biletu: 12 zł normalny, 10 zł grupowy, czas trwania: 100 minut, zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=3o9eSFsgn5Q

Opis: OPARTA NA PRAWDZIWYCH WYDARZENIACH HISTORIA CHŁOPCA, KTÓRY NIGDY NIE STRACIŁ NADZIEI I DOKONAŁ RZECZY NIEMOŻLIWYCH.

Niesamowita i wzruszająca historia, która wydarzyła się naprawdę. Reżyserem filmu jest zdobywca Oscara Pepe Danquart. W międzynarodowej obsadzie plejada gwiazd polskiego kina. W roli głównej, zagranej wspólnie z bratem-bliźniakiem Andrzejem, Kamil Tkacz, którego debiut w głośnym i wielokrotnie nagrodzonym „Chce się żyć” Macieja Pieprzycy zachwycił cały świat. „Biegnij, chłopcze, biegnij” to ekranizacja przetłumaczonego na 15 języków bestsellera Uriego Orleva.

 

47 Roninów(1)„47 Roninów 3D” – godzina projekcji 17:00

Fantasy/ akcja/ dramat, cena biletu: 15 złotych, czas trwania: 119 minut, zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=rjq4elj4Do0

Opis: Megaprodukcja pokazująca przepiękną historię Japonii, wielki powrót Keanu Reevesa!

Film oparty na legendarnej historii 47 roninów z początku XVIII wieku.  Grupa samurajów przez rok planowała zemstę za śmierć swojego pana na urzędniku sądowym. Winni morderstwa, zgodnie z kodeksem bushido, popełnili grupowe seppuku. Do dziś uważani są za bohaterów narodowych, symbol walki o sprawiedliwość nawet za cenę życia.

 

podmocnym_23(1)„Pod Mocnym Aniołem” – godzina projekcji 19:30

Dramat, cena biletu:  12 zł, czas trwania: TBA, zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=bT6k_1ej92A

Opis: Wojtek Smarzowski („Drogówka”, „Wesele”, „Róża”, „Dom zły”) wraz ze stale współpracującą z nim plejadą gwiazd – m.in. Robert Więckiewicz, Marcin Dorociński, Marian Dziędziel, Julia Kijowska, Arek Jakubik i Kinga Preis – powraca na ekrany kin z wstrząsającą opowieścią o nałogu i usilnych próbach uwolnienia się od niego.

Scenariusz filmu oparty na bestsellerowej powieści Jerzego Pilcha pod tym samym tytułem. Jerzy, pisarz uzależniony od alkoholu, zaczyna wierzyć, że nie jest za późno, by wydostał się z nałogu. W tym samym czasie zakochuje się w młodej dziewczynie i czuje, że ma dla kogo żyć. Nie wytrzymuje długo w swoim postanowieniu i w barze Pod Mocnym Aniołem kolejny raz zaczyna picie. W końcu trafia na oddział intensywnej terapii, a stamtąd na kolejny odwyk. Lekarz zaleca barwnej galerii pacjentów terapię polegającą na spisywaniu i wspólnym czytaniu opowieści traktujących o czasach, w których pili. Swoje zabawne, a częstokroć wstrząsające historie przywołują: reżyser, kierowca TIR-a, inżynier, farmaceutka, robotnik, fryzjerka i inni pacjenci.

Tylko miłość może wszystko ocalić.

Nie można tego przegapić!!!

 

 

 

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.