Radosne świateczne spotkanie za nami

GuliwerW sobotę 21 grudnia Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury zaprosił na ŚWIĄTECZNE RODZINNE SPOTKANIE PRZY GRYFOWSKIEJ CHOINCE.

Podczas tegorocznego wydarzenia wystąpili: Zespoły Folklorystyczne „Rząsinianki” oraz „Gryfowianie” oraz sekcja wokalna z Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury. Zebrane na placu ratuszowym dzieci oraz ich rodziców rozbawiał Teatr GULIWER z Zielonej Góry w niemal trzygodzinnym spektaklu „Magiczna choinka, czyli co się stało ze Świętym Mikołajem”. Było mnóstwo wspólnej zabawy, śmiechu oraz słodkości rozdawane przez prawdziwego św. Mikołaja. W trakcie występów w podcieniach gryfowskich arkad trwał Jarmark Bożonarodzeniowy. Twórcy rękodzieła sprzedawali własne wyroby związane z tematyką świąt. A było w czym wybierać: bombki, choinki, pierniki, stroiki, kartki świąteczne i wiele innych ozdób i wyrobów świątecznych. Mimo przejmującego zimna mogliśmy wszyscy w ten dzień naprawdę poczuć magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Miejsko -Gminny Ośrodek Kultury dziękujemy wszystkim występującym podczas kolędowania oraz wystawcom którzy wzięli udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym. Szczególnie gorąco dziękuję Pani Teresie Polesiak z Gminnego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Gryfowie Śląskim za ogrom wsparcia przy organizacji prezentacji produktu lokalnego.

DSC_1085 DSC_1068 DSC_1073 DSC_1075 DSC_1079 DSC_1080 DSC_1084 DSC_1092 DSC_1098  DSC_1112DSC_1114 DSC_1066